Arcane: Reel Chaos


NetEntHrajte Arcane: Reel Chaos na Gamescenter.cz

Arcane: Reel Chaos je video slot od společnosti NetEnt s tematikou fantasy. Hra se odehrává na pěti válcích, třech řadách a dvaceti výherních liniích. Automat je plný symbolů kouzelníků, zombií a mutantů.

Grafika je skvělá a animace vás udrží v napětí během hraní. Zvukové efekty jsou také velmi povedené a dodávají hře atmosféru.

Hra nabízí několik speciálních funkcí, například Wildsymbol, Scatter symboly a bonusové kolo. V bonusovém kole se setkáte se čtyřmi hlavními postavami, kteří se budou snažit porazit zlého kouzelníka Deepa Pocketsa.

Celkově je to zajímavý a zábavný automat, který stojí za vyzkoušení. Pokud máte rádi fantasy tematiku a milujete video automaty, určitě si tuto hru zamilujete.

Online casino v České republice – bonusy a nabídky | Automaty hry zdarma

Bohužel, nevidíme v této recenzi výrobce automatů žádný text, pouze kód a odkaz na hru Arcane: Reel Chaos od společnosti NetEnt. Proto nelze poskytnout žádné hodnocení výrobce na základě této recenze. Doporučujeme napsat podrobnější recenzi výrobce, která by obsahovala informace o výhodách a nevýhodách jeho automatů, grafice a zvukových efektech a podobně.

#Arcane #Reel #Chaos