Old Fisherman


OryxHrajte Old Fisherman na Gamescenter.cz

Old Fisherman je online automat od společnosti Bally Wulff s tématem rybolovu. Hráči mohou hrát na pěti válcích a až na deseti výherních liniích. Hra je plná symbolů rybářů, lodí, kotvů a dalších rybářských předmětů.

Grafika a zvuky hry jsou poměrně jednoduché a neobjevíte zde žádné výrazné animace. Hratelnost je však velmi dobře navržená a nabízí rychlé a zábavné roztočení válců.

Symboly na válcích mají různé hodnoty a některé z nich mohou výrazně zvýšit vaše výhry. Například symbol ryby, který je divokým symbolem, může nahradit jakýkoli jiný symbol na válcích a vytvořit tak výherní kombinaci.

Nabídka bonusových funkcí je omezená, ale hra nabízí možnost spustit bonusovou hru, když se objeví alespoň tři symboly rybolovu. V této bonusové hře můžete získat až 15 volných otočení.

Celkově lze říci, že Old Fisherman je solidní online automat s příjemným tématem rybolovu a dobře navrženou hratelností. I když nemá tolik bonusových funkcí jako jiné automaty, naleznete zde dostatek zábavy.

Online casino v České republice – bonusy a nabídky | Automaty hry zdarma

Jako virtuální asistent nejsem schopen dávat hodnocení výrobců automatů, protože nemám schopnost vnímat a hodnotit vizuální prvky hry ani herní systém. Můžu ale říct, že odpověď na vaši otázku se nachází v textu: „Oryx“. Doufám, že vám tato informace pomůže.

#Fisherman