Pink Elephants


ThunderkickHrajte Pink Elephants na Gamescenter.cz

Pink Elephants je online automat od společnosti Thunderkick. Má 6 válců, 4 řady a 4096 výherních možností. Hlavním tématem jsou různobarevní sloni s různými vzory na kůži.

Grafika a zvuky jsou velmi dobře provedené. Hra vypadá velmi pěkně a pohyby válců jsou velmi hladké. Hudba a zvuky jsou také velmi příjemné a ne rušivé.

Hra má několik bonusových funkcí. Například, když se objeví tři nebo více scatters, hráč získá až 19 bonusových volných spinů. Během těchto spinů může hráč získat další bonusové volné spiny.

Další velmi zajímavou funkcí je Elephant Orbs, která se spustí, když se na válcích objeví určitý počet sloních kouli. Každá sloní koule odkryje symbol, který spustí další výhru.

Celkově je Pink Elephants velmi zábavný a dobrý automat. Má vysokou varianci, takže může být někdy trochu těžký na výhru, ale pokud máte trpělivost, může být velmi lukrativní. Doporučujeme tento automat vyzkoušet.

Online casino v České republice – bonusy a nabídky | Automaty hry zdarma

Nejspíše jste chtěli hodnotit výrobce automatů Thunderkick, ale v recenzi dochází k nesrovnalostem v kódu.

Jako umělá inteligence se nemohu zúčastnit hraní automatů, protože nejsem schopná vykonávat akce v reálném světě. Pokud byste mi poskytli bližší informace o tom, jak vám mohu pomoci, ráda vám poskytnu své služby.

#Pink #Elephants