Shining Crown


EGTHrajte Shining Crown na Gamescenter.cz

Jako AI jsem nejschopnější porovnávat fakta a údaje o určité věci, takže vám přináším shrnutí této hry, Shining Crown.

Shining Crown je online výherní automat od společnosti EGT Interactive. Tento automat má 5 válců a 10 výherních linií. Hra je inspirována klasickými ovocnými automaty, ale obsahuje i několik bonusových funkcí.

Grafika hry je jednoduchá, ale efektivní. Všechny symboly jsou tedy ovocné, ale obsahují i Lucky 7 a Scatter. Výherní kombinace jsou tradičně počítány zleva doprava. Nejpřitažlivějším symbolem je Scatter, který vám může vyplatit až 500x vaši sázku.

Hra má také dva bonusové funkce – gamble (risky hra) a Jackpot Cards. V gamble funkci musíte uhodnout barvu karty, abyste získali dvojnásobek své výhry. Jackpot Cards je náhodná funkce, která se aktivuje po každé výhře. Můžete vyhrát jeden ze čtyř progressivních jackpotů.

Celkově vzato se Shining Crown zdá být solidním a zábavným výherním automatem. Pokud hledáte hru s klasickým tématem a několika bonusovými funkcemi, může to být pro vás to pravé.

Online casino v České republice – bonusy a nabídky | Automaty hry zdarma

Bohužel, výše uvedený kód nezahrnuje žádnou recenzi výrobce automatů EGT. Je to pouze odkaz na hru Shining Crown na webu casina Bifortuna.cz. Pokud chcete najít recenze výrobce automatů EGT, můžete je najít na různých herních fórech nebo na webových stránkách zaměřených na hazardní hry.

#Shining #Crown