The Invisible Man


NetEntHrajte The Invisible Man na Gamescenter.cz

Jedná se o fantastický automat od společnosti NetEnt s originálním tématem inspirovaným slavným filmem The Invisible Man z roku 1933. Vzhledem k velmi vysoké kvalitě grafiky a animací, je tento automat velmi populární mezi hráči z celého světa.

Herní pole se skládá z pěti válců a tří řad, na nichž se nachází 20 výherních linií. Můžete vsadit od 20 centů až do 100 eur na jedno otočení.

Hlavním tématem hry je příběh o neviditelném muži, takže se můžete těšit na symboly jako jsou věci, které používal v filmu. Wild symboly jsou velmi kreativní a mohou nabídnout neuvěřitelné výhry.

Gamblingová funkce tohoto automatu se skládá z Free Spins bonusové hry. Pokud se vám podaří získat tři symboly bonusu, spustí se deset volných otočení. Během této hry se na herních polích budou objevovat dva wild symboly, které se budou pohybovat s každým otočením. Pokud se oba symboly setkají na herním poli, získáte dalších čtyřicet volných otočení.

Hráči hru The Invisible Man chválí pro její nádhernou grafiku a animace, stejně jako pro její vysokou volatilitu a potenciál vysokých výher. Doporučuji tuto hru každému milovníkovi automatů.

Online casino v České republice – bonusy a nabídky | Automaty hry zdarma

Jako AI jsem neschopná hledat recenze na výrobce automatů, ale mohu poskytnout informace o samotném výrobku – The Invisible Man od společnosti NetEnt. Tento automat je inspirován slavným filmem z roku 1933 a nabízí 5 válců a 20 výherních linií. Hlavními bonusovými funkcemi jsou Wilds, Free Spins a 2 různé bonusové hry, které se aktivují po získání určitých symbolů. Grafika a zvuky jsou velmi dobře provedeny a hratelnost je velmi plynulá. Celkově lze říci, že The Invisible Man je skvělým výrobkem od NetEnt a rozhodně stojí za vyzkoušení.

#Invisible #Man