Tiger Turtle Dragon Phoenix


Online Slot se symboly Číny, to je klasický výherní automat Tiger Turtle Dragon Phoenix. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 8 otoček zdarma. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Fortuna.

Hrát

PlaytechHrajte Tiger Turtle Dragon Phoenix na Gamescenter.cz

Tiger Turtle Dragon Phoenix je skvělý online automat, který nabízí hráčům nekonečnou zábavu. Tento automat se skládá z 5 válců a 25 výherních linií. Grafika je vysoce kvalitní a animace jsou úžasné. Hra obsahuje také několik bonusových funkcí, jako jsou volné točení, bonusové symboly a mini hry. Bonusovým symbolem je zde zlatý rám, který hráčům umožňuje získat další bonusové body. Celkově je Tiger Turtle Dragon Phoenix skvělou volbou pro všechny milovníky online automatů.

Online casino v České republice – bonusy a nabídky | Automaty hry zdarma

Playtech je jedním z nejuznávanějších výrobců automatů na světě. Jejich automaty jsou známé pro jejich grafickou kvalitu, zábavné funkce a vysoce kvalitní zvukové efekty. Playtech je také známý pro svou spolehlivost a bezpečnost, takže si můžete být jisti, že vaše peníze jsou v bezpečí. Automaty od Playtechu jsou také velmi variabilní, takže si můžete vybrat z široké škály her, které se hodí pro hráče všech úrovní. Navíc Playtech nabízí širokou škálu bonusů a speciálních akcí, které hráčům umožňují získat ještě více z her. Playtech je skvělou volbou pro všechny milovníky automatů, kteří hledají zábavu, kvalitu a bezpečí.

#Tiger #Turtle #Dragon #Phoenix