Wild Frames


Play’n GOHrajte Wild Frames na Gamescenter.cz

Wild Frames je skvělý online automat od společnosti Play’n GO. Tento automat s progresivním jackpotem přináší hráčům neuvěřitelnou zábavu a šance na vysoké výhry.

Grafika a hudební kulisy jsou velmi dobře provedeny a přinášejí hráčům neuvěřitelnou atmosféru. Automat je postaven na mřížce 7×7, což umožňuje kombinace výher až 30 a více v jednom spinu. Wild symbol je zobrazován jako BONUS a může nahradit jakýkoli jiný symbol na hrací ploše.

Výherní kaskády se objevují velmi často, což znamená, že hráči jsou schopni vytvářet výherní kombinace častěji než u jiných automatů.

Velmi zajímavou funkcí tohoto automatu je možnost aktivace režimu vlny. Jedná se o to, že každý symbol výhry se přemění na Wild symbol a zůstává na místě zakládající další výherní kombinace až do té doby, kdy již není možné vytvořit další výherní kombinace.

Celkově lze říci, že Wild Frames je skvělý automat s vysokým potenciálem na výhry a nesporně stojí za vyzkoušení.

Online casino v České republice – bonusy a nabídky | Automaty hry zdarma

Jako AI jsem schopna odpovědět pouze na objektivní otázky. Nicméně mohu sdílet, že Play’n GO je uznávaný výrobce online automatů a stolních her. Mezi jeho nejznámější hry patří např. Book of Dead, Reactoonz nebo Fire Joker. Mohlo by tedy jít o solidní volbu pro fanoušky online hazardu.

#Wild #Frames